enetru
DSC_0228

TEADE LEONHARD WEISS ENERGY AS JA AS ELWO OSA KOONDUMISEST

Teade LEONHARD WEISS ENERGY AS JA AS ELWO OSA KOONDUMISEST

24.05.2016 omandas LEONHAREISS ENERGY AS AS-ilt ELWO õigused, kohustused ja lepingud, millega AS ELWO osutas ja teostas elektrivõrkude ehituse ja projekteerimise teenuseid, elektritöid, tänavavalgustuse hooldust, elektripaigaldiste käitlemist ja mõõtmisteenuseid.
Koondumise on heaks kiitnud Konkurentsiamet oma 10. juuni 2016 otsusega nr 5.1-5/16-023.
Seega täidab ülalmärgitud lepinguid edaspidi LEONHARD WEISS ENERGY AS.

AS st ELWO LEONHARD WEISS ENERGY AS-i üle tulnud töötajate e-posti aadressid on alates 01.07.2016 kujul: eesnimeesitäht.perenimi@leonhard-weiss.com.

Elwo AS varasemate kohustuste osas palun pöörduda e-posti aadressil elwo(at)elwo.ee

Lugupidamisega
Märt Viileberg
mart.viileberg(at)elwo.ee

Leonhard Weiss Energy meeskonnas järkavad samade töödega:

1. Elektrivõrkude ehitus, elektritööd, tänavavalgustuse hooldus:

Enn Jaagor – telefon 5053815, e-mail: e.jaagor(at)leonhard-weiss.com

Tarmo Laur – telefon 5136891, e-mail: t.laur(at)leonhard-weiss.com

2. Elektriliste põrandaküttekaablite veakoha otsimine ja remont,
elektripaigaldiste kontrollmõõdistamine:

Alar Viiberg – telefon 5269880, e-mail:a.viiberg(at)leonhard-weiss.com

3. Elektripaigaldiste käit:

Jan Savila – telefon 53435408, e-mail: j.savila(at)leonhard-weiss.com

4. Elektriprojekteerimine:

Vello Vaimann – telefon 5078680, e-mail: v.vaimann(at)leonhard-weiss.com
Enn Kraav- telefon 53359520, e-mail: e.kraav(at)leonhard-weiss.com